שמאי מקרקעין בקריות

0
487

שמאי מקרקעין בקריות למקרי תביעות ופיצויים

זה ידוע שאלו מקרים נפוצים בהם אנו לא פעם אנו עדים למצבים בהם ערכיהם של נכסים יורדים מסיבות שונות, ובעלי נכס רבים מגישים תביעה למתן פיצויים ובעיקר כאשר מדובר בתביעות הקשורות לנושאי אישורים למתן תכניות של בניינים וערים של הרשויות, ולכן במקרים אלו יש צורך בשמאי מקרקעין מוסמך ומקצועי שיתערב בתהליך, ושילווה תביעות מורכבות אלו הקשורות בכסף לא מבוטל בבקשות למתן פיצויים עקב ירידת ערך של נכס כלשהו. שמאי המקרקעין מטפל בנוסף בנושאים רבים אחרים הקשורים לתחום של מיסוי מקרקעין, תחומים הכוללים נושאים כמו מסירת מידע הקשור לשיעורי מס הרכישה, מס השבח, אלו אגרות יש לשלם, לבדוק היטל השבחה, לבדוק האם ניתן להפחית את סכום תשלום היטל ההשבחה וכך לחסוך כסף רב ללקוחות ועוד נושאים רבים. שמאי המקרקעין יוכל לתת גם הערכות מקצועיות בנושאים כמו האם לקנות דירה מכונס נכסים וכן לתת הכוונה בכל נושא ושאלה הקשורים לתחום המקרקעין, כידוע מדובר בתחום דינאמי ויקר ביותר בעיקר במדינה כמו ישראל, ולכן כל הערכה שונה של שווי הנכס יכולה להיות בהבדלים של עשרות אלפי שקלים ואלו סכומים יקרים וגבוהים ביותר שעלולים לפגוע מבחינה כלכלית. 

שמאות מקרקעין בקריות מהו שווי הנכס המדויק

כל נכס יקבל הערכות שווי שונות וגם לאנשי מקצוע  מנוסים יש הערכות רבות ושונות לגבי שוויים של נכסים למגורים, לעסקים או שמדובר בקרקעות. אך לא תמיד ניתן לסמוך על כך במיוחד אם ההערכות שונות וכוללות פערים או בכל מקרה אין הן תמיד דומות אצל כל אדם או איש מקצוע. לכן לתמונה יכנס שמאי מקרקעין בקריות מקצועי שיוכל להעריך את שווי הנכס בצורה המקצועית והמדויקת ביותר ובעיקר השמאי ייצג את בעלי הנכס בבית המשפט במקרים שונים.

שמאי המקרקעין בקריות לוודא שהפיקוח מקצועי

שמאי מקרקעין בקריות תפקידו לפקח על הליך של הערכת שווי נכסים שונים, כאשר כל איסוף המידע יכול לכלול כל מידע רלוונטי שקשור בנכס, אם זה הסביבה בה הנכס נמצא ואם זה כל בדיקה אחרת הקשורה למאפייני הנכס כגון שטח הנכס, מצב הנכס ועוד. לכן רק שמאי מקרקעין מוסמך יכול לתת חוות דעת הקשורה לכל סוגי הנכסים.