בגדי ערב צנועים לנשים

0
1431

בגדי ערב צנועים לנשים – האם יש דבר כה מעצבת לדתיות או מעצבת לחילוניות?

ההבנה כי כל אישה רשאית ללבוש את מה שהיא רוצה מחלחלת אט אט לחברה הישראלית. המשמעות של אמרה זו היא כי נשים ולא משנה מה אמונתן רשאיות ללבוש בגדים צנועים בסטייל ולא ללכת עם בגדים חושפניים מדי. זה בכלל לא משנה אם מדובר על חילונית או דתיה לכל אישה יש את הזכות המלאה להחליט על חייה וכך גם לקבל את ההחלטה אם איזה בגד ללכת. מכיוון שישראל היא מדינה דמוקרטית וכל אדם זכאי לקבל את ההחלטות על חייו כל עוד החלטות אלו לא פוגעות בחייהם של אנשים אחרים הרי שגם הזכות להחליט מה ללבוש היא מוחלטת. עלינו לזכור כי אין הבדל אמתי בין בגדים לדתיות ובין בגדים לחילוניות. ראשית גם אלה וגם אלה ירצו פעמים רבות ללבוש בגדים צנועים ושנית שתי האוכלוסיות רוצות ללבוש בגדים איכותיים. לכן אנחנו חושבים כי אין דבר כזה מעצבת לדתיות או מעצבת לחילוניות וכי כל מעצבת יכולה לעצב לשני המגזרים כל עוד היא עושה עבודה טובה ומשתמשת בבדים האיכותיים ביותר שיש ואינה מוכנה להתפשר על המקצועיות שלה.

בגדי ערב צנועים לנשים – צנוע? זה לא אומר פחות יפה

כאשר אנחנו חושבות על מעצבות דתיות המעצבות בגדים צנועים ישר יש לנו סטיגמה כי מדובר בבגדים פחות יפים או מרשימים. אך האמת היא שונה לחלוטין וניתן לומר בביטחון רב כי בגדים יפים הם לא נחלתם של מגזר זה או אחר בחברה הישראלית. כפי שיש מעצבות חילוניות טובות כך יש גם מעצבות דתיות טובות וכפי שיש מעצבות חילוניות פחות טובות כך יש גם מעצבות דתיות פחות טובות. על כן אתן צריכות לבחור את המעצבות שלכם על פי רמתן המקצועית ולא על פי המגזר שלהן. התנתקו מכל סטיגמה שיש לכן ובחרו את המעצבת שלכן אך ורק על פי הבגדים שהיא מייצרת וזוהי נקודה שאתן צריכות לזכור.

בגדי ערב צנועים לנשים – לא בהכרח יקרים יותר

כאשר אנחנו חושבות על בגדים צנועים אנחנו ישר חושבות על בגדים יקרים יותר הדורשים מאתנו השקעה כספית גדולה יותר. אך האמת שונה לחלוטין ובגדים צנועים אינם בהכרח יותר יקרים ואתן לא צריכות לחשוש מהמחיר שלהם. ניתן למצוא בגדים מדהימים במחירים צנועים וניתן למצוא בגדים צנועים במחירים גבוהים. בשוק הבגדים הצנועים אתם תמצאו מגוון רחב של בגדים ואתן צריכות רק להחליט איזה בגד אתן מעדיפות לקנות.