עורך דין מומחה פשיטת רגל

0
1303
עורך דין מומחה פשיטת רגל

עורך דין מומחה פשיטת רגל – הדרך שלכם לצאת ממעגל החובות

פעמים רבות אדם הנמצא במצוקה כלכלית נכנס לבעיות נוספות כתוצאה מאותה בעיה. המצוקה הכלכלית משפיעה על הבריאות לש האדם וגורמת לו לדכדוך, לדיכאון ולהרגשה פנימית קשה. לא רק זאת אלא שפעמים רבות מי שיש לו חובות רק נכנס למעגל שבו החובות גדלים וגדלים וקשה הרבה יותר לצאת מחובות אלו.
כך מי שבגלל טעות קטנה או בגלל שלא שילמו לו כספים אשר היו חייבים לו נקלע למעגל נורא שממנו קשה מאוד לצאת.
אז מה עושים כיצד מתגברים על הבעיה הזאת בצורה הטובה ביותר שיש?
כיצד אפשר להפסיק את המעגל שבו אתם רק מגדילים את החובות שלכם ולוקחים עוד ועוד הלוואות בכדי לשלם את החובות הקודמים שלכם. מה שאתם צריכים לעשות הוא לשקול לפנות אל עורך דין מומחה פשיטת רגל.
עורך דין פשיטת רגל יפנה אל בית המשפט ויבקש להכריז עליכם כפושטי רגל וכך אתם תוכלו להסתדר בחיים, להתחיל את החיים עם דף חדש ולצאת מהמעגל הזה שבו אתם לוקחים הלוואה ועוד הלוואה ולא מצליחים להחזיר אותה.

עורך דין מומחה פשיטת רגל – מה הם ארבעת השלבים העיקריים של פשיטת הרגל?

אז כיצד מתבצע ההליך של פשיטת רגל מה הדרך בה פשיטת רגל פועלת וכיצד פועל עורך דין מומחה פשיטת רגל בכדי לעמוד על זכויותינו בעת ההליך של פשיטת הרגל. ישנם ארבעה שלבים עיקריים של הליך פשיטת הרגל שאנו צריכים להכיר.

עורך דין מומחה פשיטת רגל

  1. בקשת פשיטת רגל
  2. צו כינוס
  3. הכרזת פשיטת רגל
  4. צו הפטר

כמובן שהבקשות מופנות אל בית המשפט והוא מחליט על האופן בו הבקשה מתקבלת ומחליט האם אתם רשאים לעבור לשלב הבא והאם מילאתם אחר התנאים שקבועים בכל שלב ושלב.
יש לציין כי בית המשפט אינו חייב תמיד לקבל את הבקשות שלכם ואף אחד לא מבטיח לכם כי הבקשה שלכם לפשיטת רגל תאושר.

עורך דין מומחה פשיטת רגל – מה ההיגיון העומד מאחורי הליך פשיטת הרגל?

עליכם להבין כי מאחורי פשיטת רגל עומד רעיון הגיוני ביותר ולא סתם ההליך הזה נמצא בכלל המדינות המערביות. העובדה כי יש דרך למחול על חובות ולהבטיח כי אדם לא יהיה חייב כסף כל ימי חייו גורמת לכך שאנשים מוכנים לקחת סיכונים מה שמוביל לכך שהכלכלה כל הזמן מתפתחת ויש עוד ועוד יזמים בה וכל זאת תודות להליך של פשיטת הרגל.