הדפסה על קנבס תל אביב

0
1624

בבתים ובמשרדים רבים אפשר לראות תמונות יפהפיות על בדי קנבס. זו שיטה שתפסה תאוצה רבה בשנים האחרונות ומשתלבת יפה בתכנון עיצוב הפנים במקומות הללו.

צילומי נוף של מקומות יפים ומיוחדים בארץ או בעולם, מועברים לבית הדפוס הדיגיטלי באמצעות קובץ. קובץ זה מודפס בצורה מדויקת ביותר על בד הקנבס וכך נוצרת תמונה ברורה חדה ומאד יפה כל מי שרואה את התמונה על בד הקנבס משוכנע שמדובר בציור מקורי ואיכותי ולא בתמונה ממוחשבת.

אפשר לבצע הדפסות של תמונות, על בדי קנבס שונים כמו לדוגמה:

  • קנבס, בד עבה וצפוף הניתן לרכישה בגדלים שונים על פי צרכי הלקוח. לאחר ביצוע ההדפסה מותחים את הבד על מסגרת עץ וכך התמונה נראית מרהיבה וכל פינות הקנבס מכונסות למסגרת העץ.
  • קנבס המיובא מארצות שונות, בעלי דרגות שונות של צפיפות
  • קנבס ייחודי עבור פלוטרים. הבד עובר תהליך ציפוי מיוחד במהלך הייצור.
  • קנבס המיוצר בכמה אופציות של מידות רוחב, ומגולגל לגלילים לנוחות ההדפסה.
  • קנבס בצבעים חיצוניים של לבן או צהבהב, וצבעים פנימיים של לבן או חום צהבהב.
  • קנבס בגוון מבריק או בגוון מט.

שיטת המתיחה של הקנבס על העץ היא מהותית וחשובה מאד בתהליך זה כדי לתת יופי מושלם לתמונה. כשמדפיסים תמונות קטנות בגודל חמישים או שבעים ס"מ, מכניסים לכל אורך המסגרת שלושה ס"מ של קנבס פנימה. שוליים רחבים אלה מבטיחים מתיחה מושלמת של בד הקנבס. כשמדובר בתמונות גדולות יותר, השוליים הן לפחות חמישה ס"מ ומתבצע חיזוק נוסף במרכז התמונה כדי שהשוליים לא יצוצו מהמסגרת, מתבצעת סגירה הרמטית באמצעות סיכות או פסי מתכת.

בדרך כלל צבעי ההדפסה נשמרים על בד הקנבס לאורך שנים ארוכות, אך קיימים כמה יצרני בד קנבס הממליצים להוסיף לאחר ההדפסה לקה או לחילופין חומר פיקסטיב כדי לייצב את הצבעים המודפסים.

מעצבי פנים רבים, ממליצים על תלית תמונות שונות על בדי קנבס. בבתים מדובר בדרך כלל על תמונות משפחתיות או תמונות נוף עוצרות נשימה, ובמשרדים תמונות אבסטרקטיות, תמונות הקשורות לתחום הפעילות של העסק וכמובן תמונות נוף.

כל אדם המבקר בבית או במשרד שבו מוצגות תמונות על בדי קנבס השונים, מוקסם מיופיו של המוצר התמונות מרשימות מאד, ובמקרים רבים לאחר מכן גם הם מזמינים תמונות עבורם.

בחשיבה על הבד המתאים לסוג מסוים של תמונה, ממליץ הצוות המקצועי של בית הדפוס ללקוח על הבד המתאים ביותר על פי הצורך ומתוך הניסיון רב השנים של העובדים במקום.

אז אם גם אתם רוצים הדפסה על קנבס בתל אביב לחצו כאן