חברות טיולים מאורגנים

0
1576

עם השינויים הרבים בתחום התעופה בשנים האחרונות, האפשרויות להגיע ליעדים רחוקים הפכו לקלות יותר למימוש. גם מבחינת חברות התעופה הרבות הטסות לכל היעדים בתדירות גבוהה יחסית וגם מבחינה כלכלית לאחר ההפחתה המשמעותית בעלויות הטיסות לחלק מהיעדים.

הישראלים הם הרפתקנים מטבעם, לאחר שביקרו במדינות וביבשות רבות, חרשו את אירופה הקלאסית לאורכה ולרוחבה, את ארה"ב מחוף לחוף, קפצו לחלק מהארצות במזרח אסיה, נהנו מהייחודיות של סין ותאילנד, וכעת הם מחפשים יעדים אקזוטיים יותר, רוצים לבקר במקומות מיוחדים שמגיעים אליהם מעט תיירים, וליהנות ממסעות מרתקים בחבלי ארץ שחלקם נידחים.

חברת ממעוף הציפור, מארגנת טיולים מאורגנים לחו"ל בחשיבה אחרת ובשיטת ניהול חדשנית. נקודת המוצא היא לארגן טיולים מאורגנים לארצות רחוקות ומוכרות פחות, לערים מעניינות מבחינה היסטורית, או ארצות שבהן קיים עדיין טבע פראי, וארצות בעלות תרבות ייחודית ומסקרנת וכו'.

לא מדובר ב"עוד טיול" של חברות טיולים מאורגנים אלא טיול ייחודי של מגלי ארצות, טיול בו מחכימים מגיעים אל הלא נודע ונהנים מכל רגע של למידה.

החברה מעסיקה את מורי הדרך הטובים ביותר בישראל, בעלי ניסיון רב שנים בהדרכות בארצות הללו הם מכירים בה כל שביל וכל אבן ולכן הטיול עימם הופך לחוויה של פעם בחיים בכל אחת מהארצות הללו.

בשונה מטיולים מאורגנים לחו"ל בחברות אחרות, כאן קשובים גם לכל רעיון ולכל משוב שמועברים מהלקוחות, לומדים מכך ומבצעים שינויים הנראים הגיוניים ומעשיים עבור הקבוצות הבאות.

לאחר שהישראלים חוו חוויות לא נעימות במסגרת חברות טיולים מאורגנים אחרות, נתקלו בחוסר הבנה ובחוסר שיתוף פעולה, הם מחפשים חוויה מתקנת, בה יוכלו ליהנות מטיול מקצועי, יחס אישי ואמין ותמורה מלאה לכספם.

חלקם של היעדים שאליהם מגיעים הטיולים שלנו, הם ארצות שהתיירות אליהם מועטה כמו איי אינדונזיה. יעדים אחרים הן ארצות ייחודיות ומאד מרתקות כמו יפן, רוסיה, מקסיקו וסינגפור.

לקוחות שנסעו עמנו לטיול אחד, בדרך כלל יצטרפו לטיול נוסף, ליעד מרתק אחר בעקבות הטיול המוצלח שחוו אתנו.

במקביל לטיולים הללו, אנו מבצעים גם טיולים מאורגנים ומתוכננים בקפידה רבה , ליעדים הקלאסיים ברחבי העולם, עבור אלו שעדיין לא ביקרו במדינה זו או אחרת ועבור אלו שביקרו וממעוניינים לראות אותה שוב, ללמוד אותה באופן מעמיק יותר וליהנות מהנופים, מההיסטוריה וגם מהשופינג מעבר לים.

התחושה היא שזה הזמן לטייל ולראות עולם, ליהנות מחוויות מרתקות, לצאת מהשגרה ולהרגיש כמו מגלי העולם.