רעפים פורטוגזים

0
1660

איזה רעפים כדאי לבחור לגג הבית?

רבים מאיתנו חולמים על הרגע הזה בחיים שבו הם יוכלו לבנות לעצמם את בית החלומות שלהם, אך כמה אחוזים מאיתנו באמת מגיעים להגשמת החלום הזה? לכן, אם אתם כן הצלחתם להגיע לנקודה הזאת בחיים אתם בוודאי מתרגשים ורוצים לעשות הכול כדי שהבית ייראה נפלא. מעבר לכך שצריך לתכנן אותו בצורה נכונה מבפנים צריך גם לחשוב על הגג שלו ואין ספק שגג רעפים זו בחירה נהדרת. גג רעפים תמיד נראה:

  • מעוצב יותר
  • כפרי, שליו ונעים
  • משפחתי וחמים

לכן ברור מדוע אנשים רבים חושבים על שילוב של רעפים פורטוגזים, רעפים ספרדים או רעפים מסוגים אחרים. כדאי לדעת שעולם הרעפים בימינו מציע מגוון רחב של אפשרויות ולכן לא כדאי להשאיר את ההתלבטות הזאת לרגע האחרון אלא לבדוק כמה אופציות כבר עכשיו.

נעים להכיר: הרעף הפורטוגזי

העיצוב של רעפים פורטוגזים הוא אומנם עיצוב מסורתי אך יש בו היום גם נגיעות מודרניות במיוחד. יש מספר חברות בעולם שמייצרות רעפים פורטוגזים ואם תקפידו לקנות מוצרים של חברה מוכרת ומובילה תוכלו ליהנות מעיצוב מושלם לצד איכות חסרת פשרות. הבסיס שממנו מייצרים רעפים אלו אלה הן תבניות גבס והעיצוב מבוסס בהשראת גגות הרעפים עוצרי הנשימה של רומא העתיקה. כמובן שבעידן המודרני ניתן לראות רעפים פורטוגזים עם נגיעות ושכלולים מודרניים כמו חריצים שמטרתם למנוע החלקה או קצוות בולטים יותר כדי לשפר את עמידות הרעף בפני מים. הרעפים המודרניים גם מגנים טובים יותר מפני רוח ואף מציעים עמידות ובטיחות ברמה הרבה יותר גבוהה כך שאין ספק שזו יכולה להיות בחירה נהדרת גם לבית שלכם.

התקנת הרעפים על ראש גג הבית

חשוב לדעת שכאשר בוחרים לשלב רעפים ולא משנה מאיזה סוג, על ראש הבית, צריך להקפיד על התקנה מושלמת. הדבר האחרון שאתם רוצים זה לגלות שהרעפים לא מחזיקים מעמד ונושרים עם החורף הראשון, דבר שעלול לא רק להסתכם בעגמת נפש אלא גם בנזק של ממש. לכן, מעבר לכך שצריך לקנות רעפים מאיכות ללא פשרות, צריך גם לתת את משימת ההתקנה שלהם לאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. אם יש לכם התלבטות לגבי מספר מומחים כדאי יהיה להשוות ולראות, בין היתר, מה חושבים עליהם הלקוחות האחרים. התקנת רעפים בבית זו עבודה שצריך לעשות במקצועיות רבה ולכן כדאי להשקיע בנושא הזה מחשבה גם במובן של בחירת הרעפים עצמם וגם בהתקנתם.