חברת ניקיון מומלצת – טיפים סודיים לבחירה נכונה של חברת ניקיון מומלצת

0
2380

כך תבחרו חברת ניקיון מומלצת

בעלי משרד שימו לב- האם יש לכם שירותי ניקיון מעולים? מחפשים חברת ניקיון מומלצת שתשדרג ותשפר את החיים במשרד שלכם? בשביל זה אנחנו כאן. ניקיון משרדים הוא תחום שיש בו הרבה מאוד חברות, לכן קשה להבדיל בין חברה טובה לבין חברה לא טובה. על מנת למצוא חברת ניקיון מומלצת זה לא פשוט ולכן אנחנו מעניקים לכם כמה עצות חשובות שיעזרו לכם בתהליך.
* סקר שוק- לפני כל שכירת שירותים שאתם מבצעים, כדאי לבצע סקר שוק. בחיפוש אחר חברת ניקיון מומלצת למשרד שלכם- אין שינוי. תבררו עם קולגות או חפשו דרך אתרים מקצועיים ואמינים ברשת כמה טלפונים של כמה חברות ותבצעו סקר שוק מקיף.
* תבררו עם החברה את הפרטים הבאים: כיצד מחושבת העלות של הניקיון? עבור שעה או תשלום קבוע בחודש? כיצד נקבעת כמות השעות שאתם זקוקים לה? כיצד מתבצע התשלום? חשוב לבקש הצעות מחיר בכתב מכל חברה.
* כשאתם משוחחים עם חברת ניקיון מומלצת, אל תהססו לשאול את כל השאלות- כמה עובדים יש בחברה, האם תמיד יגיע עובד קבוע למשרד, מה כלול במחיר הניקיון, מי מספק את חומרי הניקוי והציוד הנדרש? אם אתם זקוקים לניקוי מיוחד (פרקטים למשל)- ציינו זאת בפני החברה ותשאלו אותה מהם הפתרונות שלהם.
* אל תפחדו לבקש שמות של לקוחות. חברת ניקיון מומלצת שמעריכה את עצמה תשמח להעניק לכם רשימה של לקוחות קבועים ומרוצים על מנת שתוכלו לשוחח עמם ולוודא איתם את איכות העבודה שהחברה מבצעת.
* וודאו שכל העבודות מבוטחות ובאחריות. אל תשכחו לשאול- האם עובדי הניקיון מבוטחים על ידי החברה ואם כן- איזה ביטוח בדיוק (אתם לא רוצים למצוא את עצמכם עם תביעת נזיקין, חס ושלום). כמו כן, וודאו שהעבודה היא באחריות במידה ונגרם נזק כלשהו לציוד או רכוש במהלך הניקיון של משרד.
* מהם השלבים השונים בניקיון? מה כולל הניקיון? אנחנו תמיד ממליצים לחתום עם חברת ניקיון על חוזה עבודה מפורט ומסודר שבו מופיעים כל הסעיפים הרלוונטיים- כולל השלבים השונים של הניקיון. חברה שמעריכה את עצמה תשמח לעבור אתכם על כל השלבים של הניקיון ואף תשלח נציג מיוחד להעריך את היקף העבודה (במידה ומדובר במשרד גדול). גם הסדרי התשלום צריכים להופיע בהצעת המחיר ובהסכם העבודה.
* התמקדו באיזור שלכם. אנחנו ממליצים לכם ללכת על חברת ניקיון דירות מקומית שמתמחה באיזור שבו אתם נמצאים- אם המשרדים שלכם נמצאים ברעננה, חפשו חברה שמתמחה בנקיון משרדים מקצועי באיזור המרכז.